O mne

adam vanecko traveller cestovatelsky blog

Adam Vanečko

Blogger

English

Hi everyone, I’m Adam. I’m glad to be your guide while exploring destinations. I travel to closer travel destinations (Europe), for a shorter period of time (I may not to quit a job) and tips on trips are affordable for everyone. I am no superficial traveller. 😉 While I’m traveling, no detail will get away.

I am a hedonist. I like traveling and enjoying my experiences with my family, friends and relatives. My biggest love is Romania, but I like every interesting country. Besides traveling, I enjoy learning foreign languages, attending theater, concerts and festivals, tourist guiding and reading an interesting book with a cup of hot coffee.

When traveling, I keep citation:

„Be a traveler, not a tourist!“

Slovensky

Ahojte, volám sa AdamRád budem vaším sprievodcom pri spoznávaní jednotlivých destinácií. Zameriavam sa na bližšie cestovné ciele (Európa), cestujem na kratšie časové obdobie (nie som nútený dávať v práci výpoveď alebo si zobrať neplatené voľno) a tipy na výlety sú cenovo dostupné pre všetkých. Nie som žiadny povrchný cestovateľ. 😉 Počas cestovania si všímam všetky detaily, o ktorých vás budem rád informovať. 

Som pôžitkár. Rád cestujem a o svoje zážitky sa delím so svojou rodinou, priateľmi a známymi. Mojou srdcovkou je Rumunsko, ale nepohrdnem ani inými krajinami. Okrem cestovania sa rád učím cudzie jazyky, navštevujem divadlo, koncerty a festivaly, sprevádzam a prečítam si zaujímavú knihu pri šálke horúcej kávy.

Pri cestovaní sa držím hesla:

„Buď cestovateľ, nie turista!“

Leave a Comment on O mne

Pridaj komentár